hofex.cz

Bezpečnostní vložky

MUL-T-LOCK

7x7

7x7

Eurocylindrické oboustranné zámkové vložky Mul-T-Lock jsou určeny do zadlabacích zámků exteriérových a interiérových dveří. Zámkové vložky rozměrově odpovídají českým a evropským normám a jsou plně kompatibilní s běžně používanými zadlabacími zámky.
Zámkové půlvložky jsou určeny především pro garážová vrata aj. vrata s otevíráním pouze z jedné strany.

Integrator

Integrator

Eurocylindrické zámkové oboustranné vložky Mul-T-Lock jsou určeny do zadlabacích zámků exteriérových a interiérových dveří. Vložky rozměrově odpovídají českým a evropským normám a jsou plně kompatibilní s běžně používanými zadlabacími zámky.
Zámkové půlvložky jsou určeny především pro garážová vrata aj. vrata s otevíráním pouze z jedné strany.

Classic

Classic

Eurocylindrické Oboustranné zámkové vložky Mul-T-Lock jsou určený do zadlabacích zámků exteriérových interiérových dveří. Vložky rozměrově odpovídají českým evropským normám jsou Plně kompatibilní s používanými zadlabacími zámky.
Zámkové půlvložky jsou určený především pro garážová vrata aj. vrata s otevíráním pouze z jedne strany.

INTERACTIVE

INTERACTIVE

Eurocylindrické Oboustranné zámkové vložky Mul-T-Lock jsou určený do zadlabacích zámků exteriérových interiérových dveří. Vložky rozměrově odpovídají českým evropským normám jsou Plně kompatibilní s používanými Běžné zadlabacími zámky.
Zámkové půlvložky jsou určený předevąím pro garážová vrata aj.. vrata s otevíráním Pouze z jedne strany.

MT5+

MT5+

Eurocylindrické Oboustranné zámkové vložky Mul-T-Lock jsou určeny do zadlabacích zámků exteriérových interiérových dveří. Vložky rozměrově odpovídají českým a evropským normám a jsou plně kompatibilní s používanými běžnými zadlabacími zámky.
Zámkové vložky jsou určený především pro garážová vrata aj.. vrata s otevíráním pouze z jedne strany.

3v1

3v1

Cylindrická bezpečnostní vložka s variabilní kombinací